Home » Przegląd przed zakupem

Sprawdź historię pojazdu i podejmij dobrą decyzję

Potwierdź stan pojazdu przed zakupem. Oszczędź czas i pieniądze.

Profesjonalny przegląd pojazdu przed zakupem

Zakup samochodu używanego zawsze wiąże się z ryzykiem. Jego obecny stan zależy przede wszystkim od sposobu jego użytkowania, historii awarii oraz szkód komunikacyjnych. Raport historii pojazdu wskazuje tylko część informacji. Przegląd pojazdu przed zakupem pozwala na poznanie stanu zużycia poszczególnych podzespołów oraz ogólną ocenę pojazdu.

Okiem profesjonalisty

Nie musisz się znać na samochodach. Nie musisz też mieć wujka, który z Tobą będzie jeździć i oglądać samochody. Skorzystaj z usługi Przeglądu przed zakupem.

Dlaczego my?

1. OGÓLNOPOLSKA SIEĆ

W ramach naszej sieci masz możliwość sprawdzenia pojazdu w całej Polsce. Do wyboru masz możliwość zamówienia m.in. przeglądu mobilnego, przeglądu podwozia. Ty decydujesz o zakresie usługi

2. WYPRACOWANE PROCEDURY

Konsultanci w naszej sieci pracują na specjalnie przygotowanej aplikacji, która zapewnia wysoki standard wykonania inspekcji oraz pozwala na zachowanie obiektywnej oceny w trakcie przeglądu pojazdu.

Dzięki szerokiej sieci ogólnopolskiej jesteśmy w stanie wykonać inspekcję nawet w ciągu 24 godzin.

W ramach przeglądu przed zakupem nasi konsultanci sprawdzają m.in.

  • stan zewnętrzny pojazdu, np. grubość lakieru, spasowanie elementów, uszkodzenia elementów karoserii i szyb
  • stan podwozia, np. wycieki ze skrzyni biegów i silnika, stan układu wydechowego
  • komunikaty błędów z komputera pojazdu
  • wykonują jazdę próbną, podczas której sprawdzane są m.in. działanie silnika i zawieszenia, wnętrze pojazdu, kontrolki na desce rozdzielczej

3. PEŁNA DOKUMENTACJA

Po wykonanej usłudze drogą otrzymasz od nas raport dostępny w wersji elektronicznej. Będzie on stanowił podsumowanie wybranego przez Ciebie zakresu przeglądu pojazdu.

Jak to działa?

Naszym celem jest popularyzacja przeglądów przed zakupem pojazdów używanych. Uprościliśmy proces zamówienia do 3 prostych kroków.