Home » Pomoc

Sprawdź historię pojazdu i podejmij dobrą decyzję

Potwierdź stan pojazdu przed zakupem. Oszczędź czas i pieniądze.

Raport z historią pojazdu oraz jego szkodowości ma na celu zebranie wszystkich najważniejszych informacji na temat pojazdu używanego. Sprawdź co zawiera pełen raport.

Nasz raport prezentuje dane tak aktualne, jak źródła z których pobieramy dane źródłowe. najważniejsze dane rejestracyjne oraz te dotyczące szkód są nie starsze, niż na koniec poprzedniego dnia roboczego.

Prezentowane przez nas dane pobierane są z zewnętrznych baz danych potwierdzających dane rejestracyjne, dane dotyczące ewidencji szkód komunikacyjnych czy też publikowane w rejestrze zastawów skarbowych.

Różnica wynika przede wszystkim z naszych kosztów pozyskania danych. Główna różnica dotyczy przede wszystkim szczegółów zaewidencjonowanych szkód komunikacyjnych czy też profesjonalnych wycen pojazdu. Sprawdź szczegółowe porównanie raportów z historią auta.

Może się zdarzyć błąd w raporcie. Korzystamy z nowoczesnych i wydajnych technologii, ale nawet one mogą dostać czkawki. Podobnie systemy naszych partnerów. W przypadku, kiedy znajdziesz w raporcie błąd, napisz do nas na adres [email protected]. Przygotujemy dla Ciebie raport ręcznie, albo zwrócimy pełną kwotę.