Home » O nas

Sprawdź historię pojazdu i podejmij dobrą decyzję

Potwierdź stan pojazdu przed zakupem. Oszczędź czas i pieniądze.

O nas

Zespół skupiony wokół serwisu Izzyraport.pl tworzą ludzie posiadający szerokie doświadczenia m.in. z zakresu motoryzacji, technologii oraz analizy danych. Łączy nas miłość do samochodów oraz przeświadczenie, że kupno pojazdu używanego może być mniej ryzykowne.

Wierzymy, że za pomocą danych oraz wsparcia doświadczonego eksperta można poznać nie tylko historię pojazdu, ale również aktualny stan techniczny pojazdu oraz szacowaną wycenę rynkową pojazdu.

Uważamy również, że usługi, które można realizować z naszą pomocą są skierowane nie tylko do kupujących, ale również sprzedających pojazdu, ponieważ potwierdzają obiektywny stan oraz wycenę pojazdu. Kupujący jest w stanie zapłacić wyższą cenę za pojazd, który posiada uwiarygodnioną historię użytkowania oraz zweryfikowany stan techniczny.

Misja zespołu IzzyRaport.pl

Zwiększamy komfort transakcji kupna pojazdu używanego dzięki zrównaniu poziomu wiedzy o jego historii oraz aktualnym stanie technicznym pomiędzy kupującym i sprzedającym.

Założyciele serwisu IzzyRaport.pl

Głęboko wierzymy w naszą misję. Mamy zamiar dostarczenia na rynku motoryzacyjnym usługi, która zwiększy przejrzystość transakcji kupna/sprzedaży pojazdu używanego z wartością dla oby stron.